TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

Ketnet

Canvas

Eurosport 1

Geen programmering
6:00
Tik Tak
6:05
Bumba
6:10
Stoppeltje
6:20
Kaatjes Kameraadjes
6:25
Tik Tak
6:30
Simon
6:35
Emmy & Gooroo
6:45
The Ollie & Moon Show
6:55
Suske & Wiske Junior
7:05
Kaatjes Tralalaatjes
7:15
Monchhichis
7:27
Molang
7:30
Sprookjesboom show
7:35
Waffie de wonderhond
7:45
Kratts in het wild
8:10
Oggy en de kakkerlakken
8:20
Oma en Oma
8:30
Helden
8:42
Clip Ketnet Musical 2019-2020
8:45
De week van Karrewiet met VGT
9:00
Tik Tak
9:05
Bumba
9:10
Stoppeltje
9:20
Kaatjes Kameraadjes
9:25
Tik Tak
9:35
Simon
9:40
Emmy & Gooroo
9:50
The Ollie & Moon Show
10:00
Suske & Wiske Junior
10:10
Kaatjes Tralalaatjes
10:15
Monchhichis
10:30
Bumba
10:35
Tik Tak
10:40
Stoppeltje
10:45
Simon
10:50
The Ollie & Moon Show
11:00
Monchhichis
11:10
Molang
11:15
Sprookjesboom show
11:20
Mirette onderzoekt
11:35
Jungle-beat
11:40
Oggy en de kakkerlakken
11:50
En daarmee basta
12:05
En daarmee basta
12:20
W817
12:35
W817
12:50
De pretshow
13:10
Oma en Oma
13:20
Oggy en de kakkerlakken
13:30
Mega Mindy
13:55
Prinsessia
14:10
Prinsessia
14:25
Kratts in het wild
14:45
Mirette onderzoekt
14:55
Mirette onderzoekt
15:05
Masha en de beer
15:15
Waffie de wonderhond
15:25
Rox
15:55
Robin Hood
16:05
Robin Hood
16:15
Peter Pan
16:40
@elindo
16:50
Oma en Oma
17:00
Helden
17:10
De Blacklist
17:25
Campus 12
17:40
Campus 12
17:55
Karrewiet
18:05
Nachtwacht
18:30
Oggy en de kakkerlakken
18:40
Buck
18:55
Karrewiet
19:05
Ghost rockers
19:15
Ghost rockers
19:30
De Blacklist
19:45
De regels van Floor
20:00
Pause
20:30
The Best Fifa Football Awards 2019
22:40
Het journaal met VGT
Geen programmering
9:00
Herfstbeelden
12:30
Rolkrant
14:00
Villa politica
19:00
The planets
20:00
Terzake
20:30
De afspraak
21:20
Belga sport
22:15
Extra time
23:20
Forensics: The real CSI
0:20
Herhalingen
5:30
Wielrennen
6:30
Snooker
8:00
Watts
8:30
Sportschieten
9:00
Sportschieten
9:30
Sportschieten
10:00
Wielrennen
11:00
Wielrennen
12:45
Wielrennen
13:45
Wielrennen
14:30
Watts
14:40
Wielrennen
17:45
Volleybal
18:00
Tennis
19:00
Kop Over Kop - Wielertalkshow
20:00
Snooker
21:05
Nieuws
21:15
Volleybal
21:25
Worstelen
22:00
Kop Over Kop - Wielertalkshow
23:00
Nieuws
23:25
Wielrennen
0:00
Zeilen
0:30
Wielrennen: WK Engeland
1:30
Snooker
3:00
Wielrennen
4:30
Snooker