TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

1
Geen programmering
5:50
Nederland in beweging
6:05
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:25
NOS Journaal
7:35
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:25
NOS Journaal
8:35
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
10:55
M
11:40
NOS Journaal
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
Het vragenuurtje
15:00
NOS Journaal
15:20
Kook mee met MAX
15:35
NOS Journaal
15:55
Pauw
17:00
NOS Journaal
17:05
Tip
Nederland waterland
17:46
Politieke partijen
17:50
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
M
20:00
NOS Journaal
20:35
Opsporing verzocht
21:25
Tip
MAX Masterclass
22:20
Kanniewaarzijn
23:00
Pauw
0:00
NOS Journaal
0:25
Pauw
1:25
EenVandaag
2:00
NOS Journaal
2:20
NOS Journaal
Geen programmering
1
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Journaal met gebarentolk
9:30
Tip
Het uur van de wolf: Erwin Olaf - The Legacy
10:49
Metterdaad
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:30
NOS Journaal
11:50
Iris onderzoekt
12:25
BinnensteBuiten
12:56
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Echt niet OK
13:55
Andries
14:25
Spoorloos
15:25
Groeten uit Holland
16:00
NOS Journaal
16:10
Geloofsgesprek
16:25
Tip
Kloosterserie
17:00
NOS Journaal
17:05
Kijk op de regio
17:15
Kook mee met MAX
17:45
WK voetbal (vrouwen) 2019: Eerste helft Italië - China
18:55
WK voetbal (vrouwen) 2019: Wedstrijdanalyse Italië - China
19:05
WK voetbal (vrouwen) 2019: Tweede helft Italië - China
20:10
Tip
Gorts wijnkwartier
20:25
Tip
Inspector Banks
22:00
Nieuwsuur
22:45
De Hofbar
23:15
Tip
14-18 Nederland tijdens de Eerste Wereldoorlog
0:05
De nachtzoen
0:20
Nieuwsuur
1:15
Nieuwsuur
1
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Barbapapa rond de wereld
6:40
Het zandkasteel
6:55
Sesamstraat
7:15
Tip de muis
7:25
Masha's sprookjes
7:30
Buurman en buurman
7:35
Shaun het schaap
7:45
Apennoten
7:55
Bob de bouwer
8:05
Mike de ridder
8:15
Wickie de Viking
8:30
De Smurfen
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Masha en de beer
9:00
Inui
9:05
Pieter Konijn
9:15
Hoi Duggee
9:25
Kindertijd
9:50
Klumpies
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Beer Bo
10:29
Mijn petsaurus
10:30
Clangers
10:40
Casper & Lisa
10:55
Bumba
11:00
Sesamstraat: 10 voor ...
11:15
Zoostraat 64
11:25
Rintje
11:30
Ziggy en de Zootram
11:45
Noddy, de detective
11:55
Olivia
12:10
Maja de Bij
12:25
K3 roller disco
12:40
Masha's spookverhalen
12:50
Calimero
13:00
Raad eens hoeveel ik van je hou
13:15
Kindertijd
13:40
Pingu in de stad
13:45
Pingu in de stad
13:55
Bibbeltje Big
14:05
Sesamstraat
14:20
Nelli en Nora
14:25
Heuvellandziekenhuis
14:35
Ernest & Celestine
14:45
Leo & Tijg
15:00
The jungle book
15:15
Beste vrienden quiz
15:30
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
15:40
Peperbollen
16:15
Freeks wilde wereld
16:25
Puberruil Zapp
16:55
Checkpoint
17:10
Zappsport WK voetbal (vrouwen)
17:25
Beste vrienden quiz
17:50
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:30
First dates
20:25
Studio France
20:50
WK voetbal (vrouwen) 2019: Eerste helft Nederland - Japan
21:51
WK voetbal (vrouwen) 2019: Wedstrijdanal ...
22:00
WK voetbal (vrouwen) 2019: Tweede helft Nederland - Japan
23:00
Studio France
23:30
Sluipschutters
0:05
M
1:00
The Graham Norton show
2:05
M
3:00
M
3:55
M
4:42
Tekst-tv