TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
NOS Journaal
7:20
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:45
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:10
NOS Journaal
8:20
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:45
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
NOS Journaal
9:25
NOS Journaal
9:35
NOS Journaal
9:45
NOS Journaal
10:00
NOS Journaal
10:15
Nederland in beweging
10:30
NOS Journaal
10:40
MAX Geheugentrainer
11:05
Tip
De wereld spoelt terug
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:40
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:40
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
Op1
16:25
Nederland bij u thuis
17:00
NOS Journaal
17:05
Van onschatbare waarde
17:56
Piets weerbericht
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:50
Sportjournaal
19:05
Tip
Een huis vol in quarantaine
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Spoorloos
21:30
Tip
Het mooiste meisje van de klas
22:25
Op1
23:20
NOS Journaal
23:45
Op1
0:40
NOS Journaal
1:05
EenVandaag
1:35
NOS Journaal
2:05
NOS Journaal
2:30
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:40
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:40
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nieuwsuur
9:55
Het filosofisch kwintet
11:00
NOS Journaal
11:15
EO Metterdaad
11:25
BinnensteBuiten
12:00
De nieuws BV
13:40
Govert naar de grenzen van het heelal
14:35
Hollandse zaken
15:30
Typisch Oosterend
16:00
NOS Journaal
16:05
Zeg 'ns Aaa
16:30
Rail away
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:45
Tip
De Amazone
18:40
Tip
BinnensteBuiten
19:15
Typisch Oosterend
19:45
Tip
Verborgen verleden
20:40
Tip
De slimste mens
21:30
Nieuwsuur
22:10
Tip
2Doc: The trial of Ratko Mladic
23:45
De kist
0:20
Andries
0:45
De nachtzoen
0:55
Nieuwsuur
1:35
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
De avonturen van Barbapapa
6:40
George & Paul
6:45
Hoi Duggee
6:55
Sesamstraat
7:10
Koekiemonsters eetkar
7:15
Maja de Bij
7:27
Zin in Zappelin
7:30
Ella, Oscar & Hoo
7:40
Rintje
7:43
Zin in Zappelin
7:45
Kindertijd
7:55
Casper en Emma
8:08
Zin in Zappelin
8:10
Bollie & Billie
8:20
Shaun het schaap
8:29
Zin in Zappelin
8:30
Heidi
8:53
Zin in Zappelin
8:55
Apennoten
9:10
Charlie & Lola specials
9:20
Knofje
9:30
Angelina ballerina
9:40
Inui
9:50
Pingu in de stad
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Tik Tak
10:25
Bumba: Bravo Babilu
10:35
Twinipops
10:41
Mijn petsaurus
10:45
Beer Bo
10:50
Rita & Krokodil
10:55
Sarah en Eend
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:15
Ziggy en de Zootram
11:30
Moomin Vallei
11:49
Tom en de boterham met aardbeienjam en h ...
11:55
Raad eens hoeveel ik van je hou
12:05
Heuvellandziekenhuis
12:16
Kiwi & Strit
12:20
Masha en de beer
12:30
Leo & Tijg
12:40
Lassie
13:05
De Smurfen
13:20
Babar en de belevenissen van Badou
13:35
Bob de bouwer
13:45
Noddy, de detective
13:55
Wickie de Viking
14:10
Peter Pan
14:35
Jungle book
14:50
Caps club
15:15
Tip
Bommetje XL
16:05
Betreden op eigen risico
16:55
SpangaS
17:50
Dance Academy
18:20
#forever
18:30
Brugklas vakantieliefde
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:30
First dates hotel
20:25
Tip
Onze jongens
22:15
Sluipschutters
22:45
Makkelijk scoren: Studio afgelast
23:25
Tip
Penoza
0:20
Smeris
1:15
Sluipschutters
1:50
Makkelijk scoren: Studio afgelast
2:25
Tekst-tv