Tv-gids

Vandaag
Morgen
Overmorgen
NPO 1
NPO 2
NPO 3

geen programmering beschikbaar

05:55 Nederland in beweging
06:10 MAX geheugentrainer
06:30 NOS Journaal
06:35 NOS Journaal
06:40 NOS Journaal
06:45 NOS Journaal
06:50 NOS Journaal
07:00 NOS Journaal
07:10 NOS Journaal
07:20 NOS Journaal
07:35 NOS Journaal
07:45 NOS Journaal
08:00 NOS Journaal
08:10 NOS Journaal
08:20 NOS Journaal
08:35 NOS Journaal
08:45 NOS Journaal
09:00 NOS Journaal
09:10 NOS Journaal
09:20 NOS Journaal
09:35 NOS Journaal
09:45 NOS Journaal
10:00 NOS Journaal
10:15 Nederland in beweging
10:30 MAX geheugentrainer
10:45 NOS Journaal
11:00 NOS Journaal
11:15 NOS Journaal
11:25 Het gevoel van de Vierdaagse
12:00 NOS Journaal
12:15 Tour de France
17:15 Denkend aan Holland
18:00 NOS Journaal
18:20 EenVandaag
18:55 The great British bake off
20:00 NOS Journaal
20:35 Muziekfeest op het plein
21:30 Het gevoel van de Vierdaagse
22:05 De avondetappe
23:00 NOS Journaal
23:16 Olympische dromen
23:25 De avondetappe
00:20 Sportlab Sedoc - De weg naar Parijs
01:05 NOS Journaal
01:20 EenVandaag
01:50 NOS Journaal met gebarentaal
02:15 NOS Journaal
02:35 NOS Journaal

geen programmering beschikbaar

07:00 NOS Journaal met gebarentaal
07:15 BinnensteBuiten
07:50 Noord-Zuid-Oost-West
08:20 Nu te zien!
08:30 MAX geheugentrainer
09:00 NOS Journaal met gebarentaal
09:15 Nederland in beweging
09:35 Nieuwsuur
10:10 Bak mee met MAX
10:25 Nu te zien!
10:35 Rail away
11:00 NOS Journaal regio
11:15 BinnensteBuiten
11:49 Olympische dromen
12:00 NOS Journaal
12:20 Bak mee met MAX
12:35 De geknipte gast
13:00 NOS Journaal
13:15 Gort over de grens
14:00 NOS Journaal
14:10 De kok en de directeur
14:55 Olympische dromen
15:00 NOS Journaal
15:20 3 op reis
16:00 NOS Journaal
16:10 Bak mee met MAX
16:25 Rail away
17:00 NOS Journaal
17:05 Natuur op 2: Dynasties
18:00 NOS Journaal
18:15 NOS Journaal regio
18:30 RegioNed
18:55 Noord-Zuid-Oost-West
19:10 BinnensteBuiten
19:50 Nederland op film
20:30 Oases
21:15 The making of Planet Earth
21:30 Nieuwsuur
22:00 Olympische dromen
22:10 The sketch artist
22:50 The sketch artist
23:40 Quo vadis, Aida?
01:15 De nachtzoen
01:30 Nieuwsuur
02:10 Nieuwsuur

geen programmering beschikbaar

05:31 Timmy tijd
05:35 Woezel & Pip
05:40 Hoi Duggee
05:50 Raad eens hoeveel ik van je hou
06:00 Jojo & Ouma
06:10 Ziggy en de zootram
06:20 Tip de muis
06:25 Woezel & Pip overal vriendjes
06:45 Bing
06:50 Nurdys
06:56 Kiwi & Strit
07:01 Kiri & Lou
07:05 Pingu in de stad
07:15 Lucas de spin
07:20 Zin in Zappelin
07:22 Zin in Zappelin
07:25 Masha's sprookjes
07:30 Masha en de beer: Kinderliedjes
07:36 Zin in Zappelin
07:40 Kindertijd
07:48 Zin in Zappelin
07:50 Rubble & crew
08:04 Zin in Zappelin
08:05 De boterhamshow
08:22 Zin in Zappelin
08:25 Zin in Zappelin
08:30 Shaun het schaap
08:35 Maya de Bij
08:45 Bob de bouwer
09:00 Kikker & vriendjes
09:05 Het zandkasteel
09:20 Sesamstraat
09:35 Jojo & Ouma
09:45 Maan en ik
10:10 Nurdys
10:16 Timmy tijd
10:20 Bing
10:28 Tom en de boterham met aardbeienjam en honing
10:35 Hoi Duggee
10:40 George & Paul
10:45 Woezel & Pip overal vriendjes
11:00 Olly, het kleine witte busje
11:05 Nijntje en vriendjes
11:10 Lief monster
11:20 Sarah en Eend
11:25 Sesamstraat: 10 voor ...
11:35 Hoelahoep
11:50 Vegesauriërs
11:55 Pop papierstad
12:05 Olivia
12:17 Zappelin mini's
12:20 Masha en de beer
12:27 Zin in Zappelin
12:30 Zin in Zappelin
12:31 Babar en de belevenissen van Badou
12:43 Zin in Zappelin
12:45 Kindertijd
12:55 Zin in Zappelin
13:00 Casper en Emma
13:11 Zin in Zappelin
13:15 Patsboemkledder
13:31 Zin in Zappelin
13:33 Zin in Zappelin
13:35 Mike de ridder
13:50 Splat & Seymour
14:00 De smurfen
14:15 Bollie en Billie
14:25 Zo is Joey!
14:35 Agent Binky: Huisdieren van het universum
14:45 Interstellar Ella
15:00 Moomin vallei
15:20 Lassie
15:45 De zoo
15:55 Rudi het racevarken
16:25 Dance academy
16:50 Brugklas
17:40 Het verborgen eiland
18:00 Checkpoint
18:25 De faker op vakantie
18:45 Het klokhuis
19:00 Jeugdjournaal
19:25 Puberruil
20:00 De luizenmoeder
20:35 Reizen Waes
21:30 Tropenjaren
22:05 Where the wild men are with Ben Fogle
23:00 Dalton's Dream
00:40 Puberruil
01:15 Tropenjaren
01:50 Dalton's Dream
03:25 Jeugdjournaal met gebarentaal
03:43 Tekst-tv
Back to top