TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
11:00
Tip
Uit mijn keuken
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:10
Sportjournaal
13:20
NOS Journaal
13:30
Sportjournaal
13:35
NOS Journaal
13:45
Sportjournaal
14:00
NOS Journaal
14:10
NOS Sport: EK jumping en dressuur
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Uit mijn keuken
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Van onschatbare waarde
21:25
De S.P.E.L.show
22:15
Tip
De opvolgers
23:00
Jinek
0:05
NOS Journaal
0:35
Jinek
1:40
EenVandaag
2:10
NOS Journaal
2:25
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:10
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:40
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:10
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:42
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Tip
Lex lokaal
10:15
Tip
In naam van het volk
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
NOS Journaal
11:40
BinnensteBuiten
12:15
Krabbé zoekt Gauguin
13:00
NOS Journaal
13:19
Blauw bloed
14:05
De prijsvechter
14:51
Tip
Keuringsdienst van waarde: Terug naar de basis
15:30
Tip
Door andere ogen
16:00
NOS Journaal
16:10
In de beste families
17:00
NOS Journaal
17:05
De slimste mens
17:50
NOS Sport: EK hockey
18:55
NOS Sport: EK hockey
19:50
Rail away
20:25
De slimste mens
21:10
In de beste families
22:00
Nieuwsuur
22:45
America to me
23:50
Je zal maar uitverkoren zijn
0:30
De nachtzoen
0:45
Nieuwsuur
1:25
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Clangers
6:45
NoNo
6:50
Bing
7:00
Sesamstraat
7:15
Maja de Bij
7:30
Noddy, de detective
7:40
Ringel Singel 19
7:45
Apennoten XL
8:00
Nils Holgersson
8:15
Shaun het schaap
8:25
Waffel de wonderhond
8:40
Calimero
8:50
Nelli en Nora
8:55
Ziggy en de Zootram
9:10
Raad eens hoeveel ik van je hou
9:20
Hoi Duggee
9:25
Kindertijd
9:50
De avonturen van Barbapapa
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Sarah en Eend
10:28
Timmy tijd
10:35
Timmy tijd
10:40
Woezel & Pip overal vriendjes
10:55
Pieter Konijn
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:20
Rita & Krokodil
11:25
Pingu in de stad
11:30
Pim en Pom
11:35
Wickie de Viking
11:50
Masha en de beer
11:55
Mike de ridder
12:15
Waffel de wonderhond
12:25
Mega Mindy
12:50
Babar en de belevenissen van Badou
13:05
Kindertijd
13:30
Inui
13:40
Sesamstraat
13:55
Bollie & Billie
14:05
Pippi Langkous
14:35
Jungle book
14:45
Bommetje XXL
15:40
Betreden op eigen risico
16:30
Checkpoint
16:35
#forever
16:50
#forever
17:05
Brugklas
17:15
Brugklas
17:30
Weekoverzicht SpangaS
18:20
SpangaS op zomervakantie
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates Ireland
20:25
The big audition
21:15
Hufterproef
21:55
Tip
Make Holland great again
22:50
Tip
3Doc: Hockeymeisjes
23:55
Mag ik u kussen?
0:40
The Graham Norton show
1:40
The big audition
2:30
Hufterproef
3:10
Tip
3Doc: Hockeymeisjes
4:14
Tekst-tv