TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

1
Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX Geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:15
NOS Journaal
7:30
NOS Journaal
7:40
NOS Journaal
8:00
NOS Journaal
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:40
NOS Journaal
9:00
NOS Journaal
9:15
Nederland in beweging
9:30
NOS Journaal
9:40
MAX Geheugentrainer
10:00
NOS Journaal
10:15
NOS Journaal
10:30
NOS Journaal
10:40
NOS Journaal
11:00
M
12:00
NOS Journaal
12:20
NOS Journaal
12:35
Kook mee met MAX
13:00
NOS Journaal
13:20
NOS Journaal
13:35
NOS Journaal
14:00
NOS Journaal
14:15
Kook mee met MAX
14:30
NOS Journaal
14:45
NOS Journaal
15:00
NOS Journaal
15:20
NOS Journaal
15:40
NOS Journaal
16:00
Pauw
17:00
NOS Journaal
17:10
Nederland waterland
17:45
Socutera
17:53
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Tip
Sportjournaal
19:00
M
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
De Wereld van morgen
21:30
Tip
Endeavour Morse
23:05
Pauw
0:10
NOS Journaal
0:35
Pauw
1:35
EenVandaag
2:10
NOS Journaal
2:20
NOS Journaal
Geen programmering
1
Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:45
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
Journaal met gebarentolk
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Tip
De trek
10:20
De Hofbar
11:00
NOS Journaal
11:15
NOS Journaal
11:25
BinnensteBuiten
12:00
Opsporing verzocht
12:52
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:20
Tip
Andere tijden special
14:15
Tip
Recht van spreken
15:25
Door andere ogen
16:00
NOS Journaal
16:10
Tip
De toren
17:00
Tip
A place to call home
18:00
NOS Journaal
18:15
Kijk op de regio
18:25
Kook mee met MAX
18:50
BinnensteBuiten
19:25
Tip
Door het hart van China
20:10
Nu te zien!
20:25
Tip
Opstandelingen
21:20
Tip
Pointer
22:00
Nieuwsuur
22:55
2Doc: Everything must fall
0:00
De boeddhistische blik: Food for thought
0:35
De nachtzoen
0:50
Nieuwsuur
1:45
Nieuwsuur
1
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Barbapapa rond de wereld
6:40
Het zandkasteel
6:55
Sesamstraat
7:15
Tip de muis
7:20
Masha's sprookjes
7:25
Buurman en buurman
7:35
Shaun het schaap
7:40
Apennoten
7:50
Bob de bouwer
8:05
Mike de ridder
8:15
Wickie de Viking
8:25
De Smurfen
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Masha en de beer
8:55
Inui
9:05
Pieter Konijn
9:15
Hoi Duggee
9:25
Kindertijd
9:50
Klumpies
10:00
Teletubbies
10:15
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:20
Beer Bo
10:25
Mijn petsaurus
10:26
Clangers
10:40
Casper & Lisa
10:50
Bumba
10:55
Sesamstraat: 10 voor ...
11:10
Zoostraat 64
11:25
Rintje
11:30
Ziggy en de Zootram
11:40
Noddy, de detective
11:50
Olivia
12:00
Maja de Bij
12:15
K3 roller disco
12:35
Lassie
13:05
Grizzy & the Lemmings
13:10
Grizzy & the Lemmings
13:20
Bommetje!
14:15
Mijn vader is de beste!
15:05
De regels van Floor
15:15
De regels van Floor
15:30
Tip
Antboy 3
16:50
Checkpoint
17:20
Beste vrienden quiz
17:45
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Tip
Dames 4
21:55
Tip
3Doc: Senna
23:35
Sluipschutters
0:10
M
1:05
The Graham Norton show
1:55
M
2:50
M
3:50
M
4:39
Tekst-tv