TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 1

NPO 2

NPO 3

Geen programmering
5:55
Nederland in beweging
6:10
MAX geheugentrainer
6:30
NOS Journaal
6:35
NOS Journaal
6:40
NOS Journaal
6:45
NOS Journaal
6:50
NOS Journaal
7:00
NOS Journaal
7:10
Goedemorgen Nederland
7:30
NOS Journaal
7:40
Goedemorgen Nederland
8:00
NOS Journaal
8:10
Goedemorgen Nederland
8:29
NOS Journaal
8:35
Goedemorgen Nederland
9:00
NOS Journaal
9:10
Goedemorgen Nederland
9:30
NOS Journaal
9:35
Goedemorgen Nederland
10:00
NOS Journaal
10:16
Algemene beschouwingen
13:00
NOS Journaal
13:20
Algemene beschouwingen
17:00
NOS Journaal
17:10
Tijd voor MAX
17:57
Politieke partijen
18:00
NOS Journaal
18:15
EenVandaag
18:45
Sportjournaal
19:00
Khalid & Sophie
20:00
NOS Journaal
20:35
Tip
Van onschatbare waarde
21:31
Tip
Studio sport Eredivisie
22:05
Op1
23:05
Studio sport Eredivisie
23:30
NOS Journaal
0:00
Op1
1:00
NOS Journaal
1:25
EenVandaag
1:55
NOS Journaal
2:30
NOS Journaal
2:55
NOS Journaal
Geen programmering
Geen programmering
6:10
Tijd voor MAX
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:42
NOS Journaal
8:46
NOS Journaal
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Nederland in beweging
9:30
MAX geheugentrainer
9:50
De Hofbar
10:15
Nieuwsuur
11:00
NOS Journaal
11:15
Tip
Noord-Zuid-Oost-West
11:35
Kook mee met MAX
11:58
Politieke partijen
12:00
NOS Journaal
12:15
De nieuws BV
13:00
NOS Journaal
13:20
Opsporing verzocht
14:00
NOS Journaal
14:20
NOS Journaal
14:45
WK wielrennen
17:05
Tip
Natuur op 2: De grootste rivieren van de wereld
18:00
NOS Journaal
18:15
NOS Journaal regio
18:20
Noord-Zuid-Oost-West
18:50
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Typisch Bollenstreek
19:55
Met het mes op tafel
20:30
Atlas
21:10
Tip
De geknipte gast
21:30
Nieuwsuur
22:20
Tip
Oases in de Lage Landen
23:10
Close Up: Lucian Freud + Lucian Freud - Zelfportret
0:10
Tip
De film die nooit afkwam
1:10
De nachtzoen
1:25
Nieuwsuur
2:15
Nieuwsuur
Geen programmering
6:30
Pingu
6:35
Sesamstraat
6:50
Timmy tijd
6:55
Beer Bo
7:00
Samson & Marie
7:05
Zin in Zappelin
7:07
Zin in Zappelin
7:10
Maja de Bij
7:20
Zin in Zappelin
7:25
Zappelin go
7:33
Zin in Zappelin
7:35
Kindertijd
7:45
Zin in Zappelin
7:46
Splat & Seymour
8:00
Zin in Zappelin
8:05
Masha en de beer
8:10
Shaun het schaap
8:15
Ringel Singel 19
8:25
Mike de ridder
8:35
Charlie & Lola
8:50
Pieter Konijn
9:00
Liselotte
9:10
Ziggy en de zootram
9:20
Dropje
9:27
Rita & Krokodil
9:30
Olly, het kleine witte busje
9:35
No-no
9:45
Simon
9:50
Simon
9:55
Tip de muis
10:05
Teletubbies
10:15
Hoi Duggee
10:25
Nijntje en vriendjes
10:30
Kiwi & Strit
10:35
Klumpies
10:40
Bumba
10:45
Raad eens hoeveel ik van je hou
10:57
Pim en Pom
11:02
Pim en Pom
11:05
Sesamstraat: 10 voor ...
11:20
Calimero
11:30
Clangers
11:40
Babar en de belevenissen van Badou
11:50
Sesamstraat
12:08
Zin in Zappelin
12:10
Zin in Zappelin
12:11
Kindertijd
12:20
Zin in Zappelin
12:25
Waffie de wonderhond
12:37
Zin in Zappelin
12:40
Bollie en Billie
12:52
Zin in Zappelin
12:55
Leo & Tijg
13:05
Zin in Zappelin
13:10
Koekiemonsters eetkar
13:15
Masha's sprookjes
13:20
Buurman en Buurman hebben een nieuw huis
13:30
Moomin
13:50
Mega Mindy
14:20
Nils Holgersson
14:30
Peter Pan
14:55
Jungle book
15:05
Kinderen voor kinderen pakt uit
15:15
Studio snugger
15:30
Tip
Zappbios: Stormwind - 4: Ari's arrival
17:10
Jill
17:25
Zappsport
17:45
Checkpoint
18:00
Willem Wever
18:15
Brugklas
18:30
De faker op vakantie
18:45
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:25
First dates
20:25
Boerderij van Dorst
21:25
Operatie obesitas
22:10
Tip
Dertigers
22:40
Dream school
23:45
Khalid & Sophie
0:40
Boerderij van Dorst
1:40
Operatie obesitas
2:30
Tip
Dertigers
3:00
Khalid & Sophie
3:45
Jeugdjournaal
4:05
Khalid & Sophie
4:54
Tekst-tv