Erik van Looy
Deze week
09 juni 2026
Fotocredit: NLBeeld/Patrick van Emst

Deze week: De slimste mens België en Jörgen Raymann

Alles weten over de televisie van 13 t/m 26 juni 2026? Nummer 24/25 van Mikro Gids van 2026 ligt nu in de winkel! Lees hier wat u in dit nummer kunt verwachten.

Interview Jörgen Raymann

In de eerste aflevering van een nieuwe reeks Kloostergasten geeft Jörgen Raymann zich over aan het ritme van de Abdij van Egmond. Met broeder Johannes voert hij mooie gesprekken. De conclusie? ‘Wij kunnen de wereld herscheppen.’

Wie wordt de slimste van de Benelux?

Jarenlang hielp De slimste mens kijkers de zomer door. Nu wordt het programma in het najaar uitgezonden. Gelukkig is er een zomers alternatief: De slimste mens België. Drie redenen waarom die quiz minstens zo leuk is.

Oranje krijgt meteen een flinke klus

De temperatuur loopt op en de voetbalkoorts zorgt voor oranje gezichten. Nederland begint het WK voetbal tegen Japan. Een geduchte tegenstander, met vijf spelers uit de Eredivisie.

Dit en meer vindt u in de Mikro Gids van week 24/25. Bent u geen abonnee, maar wilt u niets meer uit de gids missen? Abonnee worden kan hier.

Back to top