TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

NPO 2

NPO 3

RTL 4

Geen programmering
7:00
Journaal met gebarentolk
7:15
NOS Journaal
7:30
Journaal met gebarentolk
7:38
NOS Journaal
7:42
NOS Journaal
7:46
NOS Journaal
7:50
NOS Journaal
8:00
Journaal met gebarentolk
8:15
NOS Journaal
8:30
NOS Journaal
8:38
NOS Journaal
8:45
Jeugdjournaal met gebarentolk
9:00
Journaal met gebarentolk
9:15
Metterdaad
9:30
Tip
De kennis van nu
10:00
Buitenhof
11:00
NOS Journaal
11:15
Tip
De rijdende rechter
11:55
De kist
12:25
BinnensteBuiten
12:57
Politieke partijen
13:00
NOS Journaal
13:25
Studio voetbal
14:20
MAX Maakt Mogelijk
14:40
Rail away
15:10
Tip
De wilde ruimte
16:00
NOS Journaal
16:10
Blauw bloed
16:45
Metterdaad
17:00
NOS Journaal
17:15
Per seconde wijzer
17:45
Tip
Natuur op 2: Leven in de Rimboe met Gordon Buchanan
18:45
Tip
BinnensteBuiten
19:20
Typisch: Vinkeveen
19:50
Per seconde wijzer
20:25
Tip
Door andere ogen
20:55
2Doc: Marten & Oopjen - Portret van een huwelijk
22:00
Nieuwsuur
22:55
NieuwLicht
23:30
2Doc: OJ - Made in America
1:10
Podium Witteman
2:10
De nachtzoen
2:20
Nieuwsuur
3:10
Nieuwsuur
Geen programmering
6:25
Pingu
6:35
Hoi Duggee
6:40
Sesamstraat
6:55
Koekiemonsters eetkar
7:01
Zin in Zappelin
7:05
Knofje
7:10
Knofje
7:17
Zin in Zappelin
7:20
Bob de bouwer
7:31
Zin in Zappelin
7:35
Shaun het schaap
7:40
Zin in Zappelin
7:45
Masha en de beer
7:50
Zin in Zappelin
7:55
Buurman en buurman
8:00
Zin in Zappelin
8:01
Mike de ridder
8:15
Noddy, de detective
8:25
Heuvellandziekenhuis
8:36
De avonturen van Barbapapa
8:45
Jeugdjournaal
8:50
Tip de muis
9:00
Olivia
9:10
Babar en de belevenissen van Badou
9:20
Wickie de Viking
9:35
Kindertijd
10:05
Maan en ik
10:25
Nijntjes avonturen, groot en klein
10:35
Simon
10:40
Olly, het kleine witte busje
10:45
Bing
10:50
Pieter Konijn
11:05
Ziggy en de Zootram
11:20
Raad eens hoeveel ik van je hou
11:30
Pingu in de stad
11:35
Angelina ballerina
11:50
Inui
11:57
Kiwi & Strit
12:00
Bollie & Billie
12:15
Ernest & Celestine
12:30
Iedereen K3
12:50
Lassie
13:20
Kindertijd
13:45
Nelli en Nora
13:50
Leo & Tijg
14:00
Mullewapp
14:05
Sesamstraat
14:25
Pim en Pom
14:30
Nils Holgersson
14:40
Heidi
15:05
Kinderen voor Kinderen tegen pesten
15:10
Brugklas
15:20
SpangaS
15:35
Tip
Zappbios: Kappen!
17:09
Kinderen voor Kinderen tegen pesten
17:15
Anti pest club
17:40
De buitendienst
18:05
Brugklas
18:20
SpangaS
18:30
SpangaS
18:40
Het klokhuis
19:00
Jeugdjournaal
19:30
First dates New Zealand
20:25
Tip
NOS Sport: FIFA Best Player Awards
22:10
Piers Morgan ontmoet Cristiano Ronaldo
23:00
Sluipschutters
23:35
Stacey Dooley meets the IS brides
0:25
De wereld draait door
1:25
NOS Sport
3:10
Piers Morgan ontmoet Cristiano Ronaldo
4:00
De wereld draait door
4:50
Tekst tv
Geen programmering
6:20
Teleshop 4: Kortingsbrigade.nl
6:30
Nieuws
6:45
Nieuws
7:00
Nieuws
7:15
Nieuws
7:30
Nieuws
7:45
Nieuws
8:00
Nieuws
8:15
Nieuws
8:30
Nieuws
8:45
Nieuws
9:00
Nieuws
9:10
RTL Boulevard
10:00
Koffietijd
10:58
Puur en plantaardig met Miljuschka
11:00
Goede tijden, slechte tijden
11:35
The bold and the beautiful
12:10
ER
13:10
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
13:45
De bloemenstal
14:05
Beau
15:05
Dr. Phil
16:00
The repair shop
17:00
5 uur live
18:00
Nieuws
18:15
Editie NL
18:30
Weer
18:35
RTL Boulevard
19:30
Nieuws
19:50
PrijzenMarathon journaal
19:55
Weer
20:00
Goede tijden, slechte tijden
20:30
Tip
Ons huis vol spullen
21:30
The repair shop
22:30
Beau
23:35
Nieuws
23:50
Weer
23:55
RTL Boulevard
0:50
Beau
1:55
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst
2:01
Teleshop 4: Dit is mijn toekomst