TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

BVN

TV 5

Ziggo Sport Select

Geen programmering
6:35
EenVandaag
7:00
VRT Journaal
7:35
Durf te vragen
8:15
Tip
Rail away
8:40
NOS Journaal
9:00
Weerbericht Europa/Afrika
9:05
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
9:15
Tip
Beste zangers
10:05
De S.P.E.L.show
10:50
Studio sport Eredivisie
11:40
Nieuwsuur
12:10
Weerbericht Amerika/Caraïben
12:15
Studio sport
12:40
Iedereen beroemd
15:35
Buitenhof
16:30
VPRO Boeken
17:00
Nu te zien!
17:05
NOS Journaal
17:15
Rintje
17:20
Koekiemonsters eetkar
17:25
Karrewiet
17:35
Podium Witteman
18:35
Nederland zingt
19:00
VRT Journaal
19:55
Studio sport Eredivisie
20:50
NOS Journaal
21:05
Weerbericht Europa/Afrika
21:10
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
21:20
Donderen in Keulen
22:15
Tip
Brieven aan Andalusië
22:55
Studio voetbal
23:45
Weerbericht Amerika/Caraïben
23:50
75 jaar bevrijding: Market Garden
0:40
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:30
De zevende dag
3:35
Buitenhof
4:30
VPRO Boeken
5:00
Nu te zien!
5:05
NOS Journaal
5:15
Rintje
5:20
Koekiemonsters eetkar
5:25
Karrewiet
5:35
Podium Witteman
4:53
C dans l'air
6:00
Journal TV 5
6:10
L'invité
6:19
Terriennes
6:24
Météo
6:27
Wari
6:52
Les explorateurs du goût
7:46
Et si vous me disiez toute la vérité?
8:00
Journal radio Canada
8:22
Hôtel inspiration
8:25
Journal TV 5
8:37
Maghreb Orient-Express
9:04
PJ Masks
9:17
Petit Ours Brun
9:25
Miru Miru
9:30
La cabane à histoires
9:38
La tribu Monchhichi
9:49
La tribu Monchhichi
10:01
À fond de train
10:51
1 jour, 1 question
11:00
Journal TV 5
11:14
Météo
11:18
Le bar de l'Europe
11:26
Riding Zone
11:53
Démo de mode
12:07
Hôtel inspiration
12:10
Internationales
13:02
Épicerie fine: Terroirs gourmands
13:30
Journal belge
13:59
Vivement dimanche
15:05
Bye bye la Suisse
15:56
Tendance XXI
16:00
Version française
16:28
Rétro taxi
17:02
Destination francophonie
17:10
Chacun son île
18:00
64 minutes, le monde en français
18:26
Météo
18:30
L'invité
18:40
Louisiane, l'Amérique créole
19:33
Archéologie en Suisse: A la recherche de l'amour
20:26
Histoires de timbres
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Tip
Eaux profondes
22:31
Le Journal de la RTS
22:58
Météo
23:02
Tip
L'ordre des médecins
0:32
Journal d'Afrique
0:59
Aux animaux la guerre
1:48
Aux animaux la guerre
2:37
Journal TV 5
2:58
Météo
3:02
La dictateur du bonheur
3:55
Tendance XXI
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Tennis
8:30
Voetbal (samenvatting)
8:45
Voetbal (samenvatting)
8:55
Voetbal (samenvatting)
9:05
WK Rugby (Hoogtepunten)
9:35
WK rugby
11:35
WK Rugby (Hoogtepunten)
12:05
Voetbal (samenvatting)
12:20
Voetbal (samenvatting)
12:30
Formule 1 Kwalificatie (samenvatting)
13:00
Formule 1: race
17:15
Premier League
19:50
Rondo
20:55
LaLiga
23:05
Hoofdklasse Hockey Samenvattingen
23:40
Rondo (herhaling)
0:35
WK Rugby (Hoogtepunten)
1:05
Formule 1 Race (samenvatting)
1:40
Voetbal (samenvatting)
1:55
Voetbal (samenvatting)
2:05
Rondo (herhaling)
3:00
Tennis
4:30
WK Rugby (Hoogtepunten)
5:00
Sporting Greats
5:30
Sporting Greats
6:00
Sporting Greats
6:30
Sporting Greats