TV-Gids

/* Menu */
Vandaag
Morgen
Overmorgen

BVN

TV 5

Ziggo Sport Select

Geen programmering
6:20
EenVandaag
6:35
Gesprek met de minister-president
6:45
Dagelijkse kost
7:00
VRT Journaal
7:45
De wereld draait door
8:35
NOS Journaal
9:00
Weerbericht Europa/Afrika
9:05
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
9:10
Tip
Flikken Rotterdam
10:00
Tip
Het mooiste meisje van de klas
10:40
Nieuwsuur
11:25
Weerbericht Amerika/Caraïben
11:30
Jinek
12:25
Studio sport Eredivisie
13:00
VRT Journaal
13:30
Denkend aan Holland
14:10
Typisch Klarendal
14:35
BinnensteBuiten
15:00
Big fish Klaas
15:45
Betreden op eigen risico
16:30
Sesamstraat
16:50
Het klokhuis
17:05
Studio snugger
17:20
Te leuk om waar te zijn
17:45
Bommetje!
18:35
EenVandaag
19:00
VRT Journaal
19:35
Durf te vragen
20:15
Rail away
20:40
NOS Journaal
21:00
Weerbericht Europa/Afrika
21:05
NOS Bevrijdingsjournaal september 1944
21:15
Tip
Beste zangers
22:05
De S.P.E.L.show
22:50
Studio sport Eredivisie
23:40
Nieuwsuur
0:10
Weerbericht Amerika/Caraïben
0:15
Studio sport
0:40
Iedereen beroemd
1:00
VRT Journaal
1:30
Tip
Denkend aan Holland
2:10
Typisch Klarendal
2:35
BinnensteBuiten
3:00
Big fish Klaas
3:45
Betreden op eigen risico
4:30
Sesamstraat
4:50
Het klokhuis
5:05
Studio snugger
5:20
Te leuk om waar te zijn
5:45
Bommetje!
4:53
C dans l'air
6:00
Journal TV 5
6:10
L'invité
6:18
Le journal de l'économie, entreprises
6:21
Météo
6:24
A bon entendeur
6:53
36,9°
7:20
Pardonnez-moi
7:47
L'invité
7:56
La recette de Guy Martin
8:00
Journal radio Canada
8:26
Journal TV 5
8:39
Aujourd'hui
9:05
PJ Masks
9:18
Petit Ours Brun
9:25
Miru Miru
9:31
La cabane à histoires
9:38
La tribu Monchhichi
9:50
La tribu Monchhichi
10:01
À fond de train
10:52
1 jour, 1 question
10:55
En sortant de l'école
10:59
7 jours sur la planète
11:27
Destination francophonie
11:36
TTC (Toutes taxes comprises)
12:03
Chacun son île
12:51
Un jour sur terre
12:59
Maghreb Orient-Express
13:27
Un livre, un jour
13:30
Journal belge
13:59
Des racines et des ailes
15:56
#VF
16:01
Tendance XXI
16:29
Acoustic
16:56
Un livre, un jour
16:58
13h15, le samedi
17:28
Géopolitis
17:55
La recette de Guy Martin
18:00
64 minutes, le monde en français
18:22
Terriennes
18:27
Météo
18:30
L'invité
18:41
Échappées Belles
20:13
Embarquement
20:27
Un livre, un jour
20:30
Journal France 2
20:56
Météo
21:00
Taratata 100% live
23:19
Le Journal de la RTS
23:46
Météo
23:49
Séquelles, une enquête de Kate McDougall
0:32
Séquelles, une enquête de Kate McDougall
1:16
Journal d'Afrique
1:43
Les petits meurtres d'Agatha Christie
3:12
Journal TV 5
3:32
Acoustic
Geen programmering
Geen programmering
7:00
Tennis
8:30
WK Rugby (Hoogtepunten)
9:05
WK rugby
10:55
Formule 1 Café
11:55
Formule 1 Vrije Training
13:15
WK rugby
14:15
Formule 1 Kwalificatie
16:40
Premier League
18:10
LaLiga
20:40
LaLiga
23:05
Round Up
23:50
WK Rugby (Hoogtepunten)
0:20
Formule 1 Kwalificatie (samenvatting)
0:50
Round Up (herhaling)
1:35
Tennis
3:05
Formule 1 Kwalificatie (samenvatting)
3:35
Nascar Cup Series
5:00
Homage
5:30
Homage
6:00
Sporting Greats
6:30
Sporting Greats